Belakos Palazzo 760 | Rigid Click – Tijdloos van nu
De Palazzo pvc-serie is een echte klassieker binnen de Belakos collectie. Met warme, stoere en elegante kleuren biedt deze serie een vloer die – afhankelijk van de kleur én het gekozen legpatroon – altijd perfect aansluit op jouw interieurwensen.
De XL-planken geven iedere ruimte een tijdloze look en passen zowel in moderne als klassieke interieurs. Dankzij de veelzijdigheid is de vloer geschikt voor zowel woninginrichting als projectinrichting.
De Rigid Click-variant maakt het nóg makkelijker: deze vloeren zijn voorzien van een geluiddempende onderlaag en een slim clicksysteem. Zo leg je de vloer eenvoudig zonder lijm, direct op een bestaande ondergrond of op een ondervloer met kleine oneffenheden.
Ontdek met de Belakos roomvisualisatie tool hoe deze vloer en kleur in jouw ruimte staat en vraag gratis stalen aan.
Productspecificaties
| Eigenschap | Details |
|---|---|
| Categorie | PVC |
| Vloertype | Rigid Click (10 dB) |
| Kleur | Bruin |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Geschikt voor trap | Ja |
| Afmeting plank | 229 × 1511 mm |
| Inhoud per doos | 6 planken = 2.08 m² |
| Dikte | 7 mm |


